Doprava a platba

PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2500,- KČ POŠTOVNÉ ZDARMA - DOPRAVCE ČESKÁ POŠTA! Platí pouze pro ČR, při váze do 30 kg - toto platí v případě odebrání všeho objednaného zboží, pokud se později zákazník rozhodne některé zboží vrátit a tím hodnota odebraného zboží klesne pod hranici 2 500 Kč, o tuto výhodu přijde a částka za dopravné mu bude odečtena z částky za vrácené zboží.

V současné době jsou (vedle osobního vyzvednutí) k dispozici tyto způsoby dopravy...

Doprava ČR

1) Česká pošta - Balík Do ruky

Dobírka - 121 Kč
Platba předem - 85 Kč

Garantované dodání následující pracovní den po dni odeslání, o doručování jste informováni SMS nebo emailem, s poštou si můžete domluvit jiný čas doručení (více informací na stránkách www.ceskaposta.cz).

Balíky zasílané přes Českou poštu expedujeme tentýž den (při objednávce do 12. hod), po 12. hod. expedujeme druhý den. Toto v současné době neplatí pro středu, protože pošta zde ve středu funguje jen dopoledne, takže objednávky přijaté ve středu po 10 hod. se expedují až ve čtvrtek.

2) PPL

Dobírka - 149 Kč
Platba předem - 115 Kč

Doba doručení 2 pracovní dny (v případě objednání do 8.00 hod zde auto vyzvedne zásilku tentýž den a vám je doručena druhý den, pokud je zboží objednáno po 8. hod, PPL zásilku vyzvedne druhý pracovní den a vám je doručena následující pracovní den), pokud nejste zastiženi, pokusí se vám doručit zásilku ještě jednou, poté je odeslána zpět.

Doprava Slovensko

Na Slovensko zasíláme pouze po platbě předem - v tom případě činí poštovné cca 340 Kč - dle aktuálního ceníku České pošty. Cena za zboží je přepočítána na Euro dle aktuálního kurzu, dále je připočítán poplatek bance za převod peněz z jiného státu dle aktuálního ceníku banky - 150 Kč.

Celkově je tedy k ceně zboží připočítáno 490 Kč.

Údaje pro platbu předem

Číslo účtu: 191877875 / 0300
Jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky