Doprava a platba

PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2500,- KČ POŠTOVNÉ ZDARMA - DOPRAVCE ČESKÁ POŠTA! Platí pouze pro ČR, při váze do 30 kg - toto platí v případě odebrání všeho objednaného zboží, pokud se později zákazník rozhodne některé zboží vrátit a tím hodnota odebraného zboží klesne pod hranici 2 500 Kč, o tuto výhodu přijde a částka za dopravné mu bude odečtena z částky za vrácené zboží.

V současné době jsou (vedle osobního vyzvednutí) k dispozici tyto způsoby dopravy:

Doprava ČR

1) Česká pošta - Balík Do ruky

Dobírka - 124 Kč
Platba předem - 87 Kč

Garantované dodání následující pracovní den po dni odeslání, o doručování jste informováni SMS nebo emailem, s poštou si můžete domluvit jiný čas doručení (více informací na stránkách www.ceskaposta.cz).

Balíky zasílané přes Českou poštu expedujeme tentýž den (při objednávce do 12. hod), po 12. hod. expedujeme druhý den. Toto v současné době neplatí pro středu, protože pošta zde ve středu funguje jen dopoledne, takže objednávky přijaté ve středu po 10 hod. se expedují až ve čtvrtek.

2) Česká pošta - Balík do balíkovny

  • Balík si můžete vyzvednout  na více než 120 specializovaných výdejních místech Balíkovna po celé České republice.
  • Pro vydání balíku stačí sdělit  pouze kód pro vyzvednutí, který obdržíte v avízu a Vaše jméno při výdeji.

Pro vyzvednutí Balíku Do balíkovny můžete využít rychlé obsluhy na specializovaných přepážkách pošt s názvem Balíkovna (seznam Balíkoven zde). Tato služba je zatím pouze na vybraných poštách, vyhledejte si prosím nejbližší pobočku na stránkách České pošty - viz odkaz v předchozí větě. Stačí zvolit službu na vyvolávacím systému a následně budete v co nejkratší době vyzváni k přepážce. Stačí pouze sdělit jméno a kód pro vyzvednutí zásilky. Pro vyzvednutí není třeba předkládat doklad totožnosti, proto  ji může vyzvednout i třetí osoba.

Zvolenou Balíkovnu prosím vepiště do poznámky (v objednávce se vraťte o krok zpět k políčku na poznámky, na technickém řešení výběru Balíkovny se pracuje) nebo nám to zavolejte či napiště mail.

Na všech specializovaných přepážkách Balíkovna můžete uhradit dobírku platební kartou.

Adresát si může jednoduše prodloužit úložní dobu na poště ze standardních 7 na 15 dní, a to prostřednictvím odkazu, který bude k dispozici v avízu o blížícím se konci úložní doby.

Podrobnější informace můžete najít na stránkách České pošty:

https://www.ceskaposta.cz/sluzby/baliky/cr/balik-do-balikovny#7

https://www.postaonline.cz/cs/vyhledat-pobocku/-/postoffice/search/Bal%C3%ADkovny

Doprava Slovensko

Na Slovensko zasíláme pouze po platbě předem - v tom případě činí poštovné cca 340 Kč - dle aktuálního ceníku České pošty. Cena za zboží je přepočítána na Euro dle aktuálního kurzu, dále je připočítán poplatek bance za převod peněz z jiného státu dle aktuálního ceníku banky - 150 Kč.

Celkově je tedy k ceně zboží připočítáno 490 Kč.

Údaje pro platbu předem

Číslo účtu: 191877875 / 0300
Jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky