Mattel Barbie Třpytivé vlasy

Mattel Barbie Třpytivé vlasy

Vytvoř panence Barbie perfektní účes pro každou příležitost! Krása, móda, zábava a to vše bez nepořádku kolem! Zahraj si na kadeřnici a vyráběj panence dokonalé blyštivé účesy.

Podrobnější informace

  • Kód zboží: CLG18
  • Dostupnost: 2 ks skladem

599,00 Kč s DPH

Věrnostní programZakoupením tohoto produktu získáte 60 věrnostních bodů. Na vašem účtu je celkem 60 bodů , které mohou být převedeny na slevu 12,00 Kč.

Další fotografie

Více informací

Akce.

Díky revolučním přilnavým ploškám, na které se třpytky nalepí, zůstane tvůj pokojíček čistý a vlasy Barbie se budou blýskat barvami. Odděl panence jednotlivé prameny vlasů, zacvakni je do kadeřnického nástroje a vyber si účes! Potom se rozhodni, jakou barvu třpytek zvolíš. Na výběr jsou 3 a každá je v balení dvakrát. Nakonec sleduj zářivou proměnu! Tím to ale nekončí, sada obsahuje také sponky a gumičky, takže úprava vlasů může pokračovat. Když tě účes začne nudit, umyj a usuš panenčiny vlasy, pak můžeš začít nanovo! Barbie je jako vždy módně oblečena a jako doplňky jí tentokrát posloužily boty na podpatku a náhrdelník. S tvým účesem bude vypadat bezchybně! Kombinuj různé barvy a styly, dokud nebudeš se vzhledem Barbie naprosto spokojena. Balení obsahuje oblečenou panenku Barbie, doplňky, nástroj na úpravu vlasů, 6 sad třpytek, 16 originálních vzorů, 2 sponky, 3 gumičky a hřebínek. Panenka neumí stát samostatně. Barvy a doplňky se mohou lišit.Věk 3+

Panenka nemá ohebná kolena.

Podobné produkty