Mattel Monster High Jarní příšerky Jinafire Long

Mattel Monster High Jarní příšerky Jinafire Long

Vyraž se svými oblíbenými Moster High na divokou zábavu na hrůzostrašný ostrov! Všechny gůlmošky jsou připraveny na ty nejstrašidelnější prázdniny! Jsou na to i stylově oblečeny v šatech s prvky nebezpečné džungle. Jsou pohyblivé v ramenou a kolenou, díky čemuž si užiješ ještě více zábavy a můžeš s nimi dělat super strašidelné pózičky a vyprávět děsivý příběh.

Podrobnější informace

  • Kód zboží: DKX95
  • Dostupnost: 3 ks skladem

549,00 Kč s DPH

Věrnostní programZakoupením tohoto produktu získáte 55 věrnostních bodů. Na vašem účtu je celkem 55 bodů , které mohou být převedeny na slevu 11,00 Kč.

Další fotografie

Více informací

Ohnivá Jinafire Long, dcera čínského draka, v šatech s maskujícím potiskem, drápatá panenka Meowlody, dcera vlkodlaka, v kultovních šatech s potiskem džungle, děsně krásná Spectra Vondergeist, dcera duchů, v šatech s květinovým potiskem společně vyráží na pekelně strašidelný výlet. Všechny příšerky mají dokonale vyladěný outfit díky doplňkům, botičkám a příčeskům, které vyjadřují jejich BOOžíí styl. Sbírej je všechny! Sada obsahuje kloubovou panenku s oblečením a doplňky. Prodávají se samostatně. Barvy a vzory se mohou lišit. Nestojí samy.

Podobné produkty