MH Straškouzelná víla Wingrid

MH Straškouzelná víla Wingrid

Monster High Straškouzelná víla Wingrid -  tyto barevné hmyzí příšerky jsou inspirovány zahradními příšerkami a přichází spolu s rostlinnými kamarády, které je možné připojit panence k pasu. Panenky jsou vysoké cca 13cm. Jsou oblečeny v pestrobarevných šatech a botách, účes jim zdobí nápadité doplňky a jejich křídla odrážejí inspiraci zahradním hmyzem.

Podrobnější informace

  • Kód zboží: FCV48
  • Dostupnost: 1 ks skladem

229,00 Kč s DPH

Věrnostní programZakoupením tohoto produktu získáte 23 věrnostních bodů. Na vašem účtu je celkem 23 bodů , které mohou být převedeny na slevu 4,60 Kč.

Více informací

Hrdinky mají zářivě barevné vlasy, tykadla a jedinečné detaily. Každá panenka má svého barevného kamaráda v podobě rostliny. Toho je možné připnout k jejímu pasu. Malé monsterky mají navíc v pase háček, kterým je můžeš připnout na větší panenku Straškouzelná Treesa a tím rozšířit možnosti hry. Sesbírej všechny panenky Monster High Straškouzelné Ghúlky s jejich doplňky a vytvoř si tak svou vlastní hrůzokrásnou zahradu plnou fantastické zábavy. Balení obsahuje malou oblečenou panenku s doplňky a figurku rostliny.

Doporučený věk: 6+

Zákazníci k tomuto koupili také